ITS Sales Leadership ProgramTM

ITS Sales
Leadership ProgramTM

ITS Sales Leadership ProgramTM

Zwiększaj sprzedaż i obniżaj jej koszty jednocześnie

Aż 30 czynników oddziałuje na Twoją sprzedaż! Jak wyeliminować te, które zabijają Twoje zyski?

Strategia, struktura, procesy sprzedażowe, ludzie, innowacja i rozwój, systemy wsparcia – to tylko niektóre obszary mające wpływ na sprzedaż w Twojej firmie. Bowiem sprzedaż to złożony system powiązanych ze sobą działań z różnych dziedzin. Czasami wystarczą nawet drobne niedopatrzenia w kluczowych obszarach, byś borykał się z niezrealizowanymi planami i zamiast zysków liczył straty.

Tak nie musi być! Jeśli zdiagnozujesz, gdzie kryją się wąskie gardła, możesz zwiększyć sprzedaż, jednocześnie obniżając jej koszt. Jak to możliwe? Aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w obecnych zasobach sprzedaży po zweryfikowaniu obecnego stanu, musisz krok po kroku doskonalić i tworzyć nowe procesy zgodnie z rekomendacjami światowych liderów. Zwracają oni szczególną uwagę na trzy filary zwiększania efektywności, które gwarantują lepsze wyniki:

Identyfikacja i usunięcie obecnych barier i wąskich gardeł w systemie sprzedaży

Skuteczne zarządzanie sprzedażą według modelu ACR (aktywności, cele, rezultaty

Efektywne wykorzystanie „twardych” i „miękkich” czynników sukcesu szefa sprzedaży (w szczególności komunikacji, motywacji i coachingu)

Skąd brać wiedzę na temat? Od najlepszych na świecie! ICAN Institute zaprosił wiodące organizacje zajmujące się sprzedażą do stworzenia unikatowego programu bazującego na najnowszych badaniach i metodach światowych liderów. ITS Sales Leadership ProgramTM wyposaży Cię w sprawdzone techniki, które umożliwiają osiąganie tzw. szybkich zwycięstw – otrzymujesz narzędzia do natychmiastowego wdrożenia w praktykę, by jeszcze podczas trwania programu zwiększać zyski swojej firmy.

Ta wiedza jest warta zdobycia, testowania i wdrażania – bez względu na branżę i wielkość działu handlowego!

Kamil Traczyk - dyrektor ds. innowacji, Impel SA, absolwent ITS Sales Leadership ProgramTM

Gdy brałem udział w ITS SLPTM, zarządzałem na co dzień dużym i rozproszonym pionem handlowym działającym na wysoce konkurencyjnym i dynamicznie zmieniającym się rynku usług outsourcingowych. Program pozwolił mi znaleźć receptę na wiele bieżących, ale i strategicznych problemów. Dzięki niemu zyskałem pewność, na jakich zagadnieniach powinienem się w szczególności skoncentrować i które kompetencje w zarządzaniu sprzedażą rozwijać.

Bardzo cenna była dla mnie możliwość wspólnej pracy z szefami działów handlowych z innych branż, konsultowania najlepszych rozwiązań oraz zdystansowania się do własnego sposobu postrzegania sprzedaży. Bez względu na branżę czy wielkość działu handlowego wiedza przekazywana podczas programów ICAN Institute warta jest zdobycia, testowania i wdrażania!

Dla kogo stworzyliśmy program Sales Leadership ProgramTM?

Dla dyrektorów sprzedaży, którym zależy na efektywnym wykorzystaniu obecnych zasobów sprzedażowych i osiąganiu lepszych wyników

Dla prezesów i właścicieli chcących zwiększyć skuteczność i wydajność sprzedaży ze względu na jej strategiczne znaczenie dla firm

Dla pozostałych osób odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży, które poszukują nowych metod i narzędzi do jej usprawnienia bez dodatkowych nakładów finansowych

Podczas programu będziesz zdobywać unikalne know-how z zakresu zwiększania sprzedaży z wykorzystaniem wszystkich lewarów efektywności w gronie przedstawicieli firm z różnych branż.

Rezerwuj miejsce »

W poprzednich edycjach (2014–2021) uczestników stanowili:

wykres
dyrektorzy sprzedaży
25% prezesi i właściciele
10% inne osoby odpowiedzialne za sprzedaż

Unikalny program rozwojowy na polskim rynku

Sales Leadership ProgramTM to jedyny taki program rozwoju w Polsce, dzięki któremu zwiększysz efektywność systemu sprzedaży na zasadzie tzw. szybkich zwycięstw. Co jeszcze nas wyróżnia?

Poznaj 4 powody, dla których formuła ICAN może zmienić Twoją karierę, Twoją firmę, Twoje życie. Pobierz »

Kompleksowa odpowiedź na nowe wyzwania sprzedaży

Cezary Płachecki - dyrektor sprzedaży w firmie Tryumf, absolwent programu ITS Sales Leadership ProgramTM

Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak spójne i wnikliwe jest to szkolenie, a jednocześnie – w jak prosty sposób rozwiązania zaprezentowane podczas zajęć można wdrożyć w firmie, nawet w ciągu tygodnia od danej sesji programu. Narzędzia, które tu poznałem, pomogły mi także skutecznie rozwinąć działalność eksportową firmy.

Dziś trudno operować takimi kategoriami jak „mój klient” czy „twój klient” w kontekście geograficznego podziału rynku, który zwyczajnie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Łatwość w dostępie do informacji sprawia, że zarządzanie sprzedażą wymaga od nas zupełnie innego podejścia. Bazując na własnych doświadczeniach, mogę powiedzieć, że ten program przygotowuje dyrektora sprzedaży do nowych wyzwań i dostarcza skuteczne rozwiązania budowania przewagi konkurencyjnej firmy.

Poznaj unikalny program zwiększania zysków ze sprzedaży przy obecnych zasobach

Sesja 1:

Strategiczne zarządzanie sprzedażą

Przekonasz się, dlaczego sprzedaż stała się strategiczną funkcją firmy oraz dowiesz się, jak zwiększyć moce sprzedażowe bez zatrudniania dodatkowych handlowców. Dokonasz oceny efektywności poszczególnych elementów sprzedaży, dzięki czemu wprowadzisz najbardziej wymagające zmiany.

Przykładowy materiał wspierający sesję

prof. Andy Zoltners
światowy lider doradztwa w sprzedaży, założyciel ZS Associates

Konferencja ICAN Institute Sprzedaż z turbodoładowaniem

Sesja 2:

Taktyczne zarządzanie sprzedażą

Nauczysz się przekładać strategię sprzedażową na konkretne działania. Poznasz kluczowe kroki i zadania niezbędne do realizacji założonych wyników i bez problemu urzeczywistnisz ambitne cele.

Przykładowy materiał wspierający sesję

Jason Jordan
uznany autorytet w dziedzinie sprzedaży B2B, specjalizuje się w badaniach dotyczących wskaźników wyników sprzedaży

Konferencja ICAN Institute Przełom w zarządzaniu sprzedażą

Sesja 3:

Motywowanie i zarządzanie energią

Podczas zajęć poznasz sprawdzone pozapłacowe techniki oddziaływania na handlowców, dzięki czemu skutecznie zwiększysz ich motywację i poczucie odpowiedzialności za procesy sprzedażowe oraz wyniki zespołu.

Przykładowy materiał wspierający sesję

Coleen Stanley
światowa ekspertka w zakresie wykorzystania inteligencji emocjonalnej w sprzedaży

Konferencja ICAN Institute Inteligencja emocjonalna w sprzedaży

Sesja 4:

Komunikacja w sprzedaży 2.0

Poznasz nowe podejście do komunikacji w zarządzaniu sprzedażą oraz w rozmowie handlowej, dzięki czemu nie tylko skutecznie dotrzesz ze swoim przekazem do handlowców, ale też nauczysz ich efektywniej otwierać i zamykać sprzedaż oraz wzbudzać zaufanie klientów.

Przykładowe warsztaty podczas tej sesji

Régis Lemmens
jeden z najbardziej innowacyjnych ekspertów sprzedaży, autor bestsellera From Selling to Co-Creating

Konferencja ICAN Institute Innowacja w sprzedaży

Sesja 5:

Coaching w sprzedaży

Uzyskasz dostęp do sprawdzonych technik coachingowych, które pozwolą Ci opracować plan rozwoju poszczególnych handlowców, krok po kroku wspólnie z nimi uzupełniać ich deficytowe kompetencje i weryfikować postępy.

Przykładowe warsztaty podczas tej sesji

Linda Richardson
wiodący autorytet sprzedaży na świecie, autorka bestsellerów dotyczących sprzedaży

Konferencja ICAN Institute Przywództwo w sprzedaży

Sesja 6:

Rekrutacja, selekcja, wdrożenie i rozwój

Zweryfikujesz dotychczasowe metody rekrutacji i stworzysz system zatrudniania handlowców bazujący m.in. na profilu idealnego kandydata. Dzięki wskazówkom i narzędziom stworzysz zespół superhandlowców.

Przykładowe warsztaty podczas tej sesji

Dave Kurlan
założyciel OMG, twórca unikalnego narzędzia rekrutacji w sprzedaży

Konferencja ICAN Institute Rekrutuj i rozwijaj superhandlowców

Sesja 7:

Przywództwo w sprzedaży

Podczas tej sesji dowiesz się, jak być lepszym liderem dla swoich podwładnych i pomagać im wychodzić z kryzysowych sytuacji. Popracujesz nad sobą, by być jeszcze większym wsparciem oraz inspiracją dla handlowców, którzy chętniej poświęcają się swoim obowiązkom.

Przykładowe warsztaty podczas tej sesji

Ronald A. Heifetz
autor ICAN Institute Poradnik przetrwania dla liderów

Uznany na rynku certyfikat

Po ukończeniu programu ITS Sales Leadership Program TM otrzymasz prestiżowy certyfikat. Potwierdza on udział w tym unikatowym programie i zdobycie wiedzy oraz umiejętności na najwyższym światowym poziomie

Prowadzący: praktycy biznesu i inspirujący wykładowcy

Międzynarodowa rada ekspertów czuwająca nad zgodnością programu z najnowszymi światowymi rozwiązaniami i trendami

W skład rady wchodzą najwyższej klasy światowe autorytety współpracujące z ICAN Institute

dr Régis Lemmens

Jeden z najbardziej innowacyjnych ekspertów sprzedaży. Wykłada zarządzanie sprzedażą w Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

prof. Andy Zoltners

Założyciel ZS Associates – największej na świecie firmy doradczej specjalizującej się w podnoszeniu efektywności sił sprzedażowych

dr Witold Jankowski

Koordynator prac rady ekspertów. Prezes ICAN Institute.

Nie zwlekaj i już dziś zgłoś udział w programie!

Wykorzystaj najnowszą wiedzę i metody sprzedaży do walki na niepewnych rynkach

Liderzy wygrywają także w niepewnych czasach. Dlaczego? Bo podejmują lepsze decyzje i unikają typowych błędów. Potrafią również stosować metody wykorzystywane przez najlepszych na świecie. W wysoce konkurencyjnych warunkach rynkowych średniacy przegrywają. Wygrywają najlepsi. Sztuka wygrywania w trudnych warunkach to nie czarna magia, ale konkretna wiedza i umiejętności. Jeden nowy pomysł, jedna nowa idea, jeden poważny błąd, którego udało się uniknąć, dają zwrot z inwestycji w program. Zapraszam Państwa do skorzystania z tej wyjątkowej szansy na rozwój umiejętności zarządzania sprzedażą w walce o trwały sukces.

dr Witold Jankowski, Prezes ICAN Institute.

dr Witold Jankowski
Prezes ICAN Institute

dr Witold Jankowski, Prezes ICAN Institute.

Klub Absolwentów ICAN Institute

Jako absolwent Sales Leadership ProgramTM dołączysz do grona najlepszych w Polsce menedżerów stale doskonalących swoje umiejętności. Podczas spotkań klubu zyskasz nową dawkę biznesowej inspiracji i spotkasz się z największymi autorytetami zarządzania. To także bezcenna szansa na wartościowy networking.

Poznaj nową jakość networkingu w ramach społeczności ICAN Institute! Pobierz »

Dołącz do uczestników Sales Leadership ProgramTM

Rezerwuj miejsce »