ITS Sales Leadership Program™ zwiększa efektywność w zakresie zarządzania sprzedażą w oparciu o najbardziej aktualne metody światowych liderów. Wykorzystuje najnowsze „twarde” strategie sprzedaży oraz „miękkie” metody oparte na przełomowych odkryciach w zakresie psychologii, neurobiologii i antropologii.

Poznaj najważniejsze zalety programu ITS Sales Leadership Program™:

Kompleksowe ujęcie

Kompleksowe ujęcie

ITS Sales Leadership Program™ wyróżnia pełne zintegrowanie tematów dotyczących zarządzania sprzedażą w skali firmy. To najbardziej kompleksowy program dla menedżerów sprzedaży w Polsce.

Maksimum praktyki

Maksimum praktyki

Międzynarodowe know-how uzupełnia praca na polskich case studies i przypadkach firm uczestników, co pozwala łatwiej przenosić wiedzę teoretyczną na faktyczne, skuteczne działania.

Indywidualizacja podejścia

Indywidualizacja podejścia

Elementy programu to: diagnostyka na początku programu oraz sprofilowanie ścieżki edukacyjnej poprzez interaktywny portal wiedzy, umożliwiający doskonalenie kompetencji zdobytych na szkoleniach stacjonarnych.

Pobierz bezpłatny fragment książki „Przełom w zarządzaniu sprzedażą”

Zamów >

Efektywny proces szkoleniowy

Efektywny proces szkoleniowy

Program składa się z najlepszych narzędzi nauczania, m.in. interaktywnych warsztatów i sesji coachingowych. Efektywnie nabyte umiejętności umożliwiają natychmiastowe wdrożenie nowych działań w organizacji.

Kompleksowe wsparcie

Kompleksowe wsparcie

Minisymulacje, minilekcje i materiały motywacyjne są dostępne 24/7. Dodatkowo, uczestnicy programu otrzymują dodatkowe narzędzia utrwalające nowe umiejętności przez kolejny rok.

Najlepsi prowadzący

Najlepsi prowadzący

Trenerzy prowadzący szkolenia posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych, szkoleniu i coachingu sił sprzedażowych. To najlepsi eksperci w swoich dziedzinach.

Zgłoszenie udziału w programie ITS Sales Leadership Program™

Zgłoś się