Pobierz bezpłatny fragment książki: Sztuka prowadzenia rozmów sprzedażowych

Linda Richardson

Sztuka prowadzenia rozmów sprzedażowych

W nowym środowisku sprzedaży zła wiadomość brzmi: robiąc wyłącznie te rzeczy, które zapewniały ci sukces w ostatnich latach, poniesiesz porażkę. Niektóre z nich mogą ci w istocie zaszkodzić. Dlaczego? Klienci przestali już bazować na rozmowie sprzedażowej, aby zapoznać się z dostępnymi opcjami. Nie interesuje ich opis możliwości produktu. Interesuje ich rozwiązanie konkretnych biznesowych problemów.

Pobierz bezpłatny fragment książki Lindy Richardson „Sztuka prowadzenia rozmów sprzedażowych”. Przekonaj się, dlaczego zdolność edukowania klientów zajmuje obecnie wysoką pozycję w portfolio umiejętności sprzedawców.

Wypełnij formularzAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.